به فروشگاه فایل پکیجستان خوش آمدید

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟

توجه!

جهت آموزش کامل و جامع در زمینه سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی میتوانید از دوره های آموزشی موجود در سایت ما استفاده نمایید.

این روزها این سوال ذهن خیلی از افراد را به خود مشغول کرده است که کدام ارزدیجیتال آینده بهتری برای سرمایه گذاری دارد؟ ارز های دیجیتال امسال رشد بیسار عالی رو تجربه کردند و تا به اینجا (۲۰۲۱٫۰۲٫۲۷) رشد های شارپی زیادی را از اکثر ارزها شاهد بودیم. دراین میان رمزارز دوج کوین (Dogecoin)در سایه حمایت های برادر ایلان ماسک (که گفته میشود همان ساتوشی ناکاموتو پدید آورنده بیت کوین است)، دوج کوین رشد بیشتر از بقیه رمزارزها داشته و نزدیک به ۱۳ برابر شده است. و برخی دیگر از رمزارزها مانند اتریوم علارغم محبوبیت و مشهوریتی که داشتند در مقایسه با بیت کوین و ارزهای دیگر، رشد زیادی را تجربه نکردند!

با توجه به صحبت هایی که بسیاری از صاحب نظران این حوزه مطرح می شود بیت کوین با وجود اینکه سردمدار ارزهای دیجیتال محسوب می شود و حتی پیش بینی قیمت یک میلیون دلاری برای بیت کوین مطرح است ولی به عقیده خیلی ها این رمز ارز از کارایی مناسبی نسبت به رقبا برخوردار نیست هزینه ترنزاکشن های بالایی دارد و حتی گفته می شود که باگ معاملاتی دارد و نمی تواند به عنوان ارز کاربردی برای معاملات آتی مورد استفاده گسترده قرار بگیرد و از آنجا که جهان به سمت و سوی کاربردی کردن استفاده از رمزارزها به جای ارزهای مرسوم است بنابرین رمز ارزهایی که بیس و زیربنای این امر را فراهم کرده اند آینده بهتری خواهند داشت.

از طرف دیگر گفته می شود ایلان ماسک که در واقع مخترع و صاحب بیت کوین است موسس دوج کوین هم می باشد و تمام ایراداتی که بیت کوین داشته را در رمز ارز جدید خود یعنی دوج کوین برطرف کرده است! و رسما هم حمایت خود را از این ارز بارها اعلام نموده است و حتی گفته است که برای فرزند خود از هم اکنون دوج کوین خریده است!(خرید دوج کوین )

دوج کوین برخلاف بیت کوین از سرعت تنزاکشن بالاتری برخوردار است ماینینگ راحتتری دارد و هزینه تراکنش آن هم بسیار پایین تر از بیت کوین و خیلی از ارزهای دیگر است. بنابرین با در نظر گرفتن همه این فکت ها می توان با احتمال بالایی پیش بینی کرد که آینده دوج کوین بسیار روشن تر و سودمندتر از بقیه رمز ارزها می تواند باشد (البته به دید بلند مدت).

پیش بینی می شود که قیمت این رمز ارز به ۱۰ دلار در هر واحد افزایش پیدا کند! با در نظر گرفتن قیمت کنونی دوج کوین که حدودا ۰٫۰۵ دلار است می توان گفت که ارزش این رمزارز ۲۰۰ برابر خواهد شد!!!

رمز ارز دومی که گفته می شود می توان رشد خوبی را ازش شاهد باشیم رمز ارز اتریوم است زیرا همانطور که گفته شد به نسبت رقبا کمتر رشد کرده است و در دید کوتاه مدت می تواند رشد خوبی را تجربه کند البته به شرطی که اصلاح قیمتی کنونی بازار رمز ارزها  تثبیت شود و بیت کوین زیر ۳۲۰۰۰ دلار نیاید! بنابرین با در نظر گرفتن تحلیل های تکنیکالی می توان این رمز ارز را نیز برا دید کوتاه مدت در نظر گرفت.

در پایان همه آنچه ذکر شد صرفا جهت آگاهی و بر پایه معلومات فعلی ارائه شده است و هیچ گونه پیشنهاد خرید یا فروش نیست و تصمیم گیری برای سرمایه گذار در این بازار پر ریسک بر عهده شخص شما می باشد.

جهت آموزش کامل و جامع در زمینه سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی میتوانید از دوره های آموزشی موجود در سایت ما استفاده نمایید.

دیدگاه کاربران
  • ussd panel 11 مهر 1400 / 5:38 ب.ظ

    سلام
    دوج کویین هنوز همین شرایط رو داره؟ یعنی همچنان آینده خوبی داره؟

    • admin 15 اردیبهشت 1401 / 3:59 ب.ظ

      فعلا کل بازار در رکوده ولی دوج کوین همچنان میتواند شگفتی آفرین باشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان